ÖVRIGT / Speglar / Spegelbyrå 12433221
nr 1243 3221
Spegelbyrå
sent 1800-tal. Bredd: 105. Djup: 55 cm. Höjd: 190 cm
Kondition: slitage, skador, skadad fot
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:30:39
100 kr
150 kr
700 kr